EDGECAM

Zaawansowana obróbka CAM mało i wielkoseryjna

Obsługa tokarek 2-osiowych, obrabiarek wielogłowicowych, centra tokarskie z przeciw wrzecionem i centra tokarsko-frezarskie. Na obrabiarkach z osiami C, Y i B – frezowanie, wiercenie i toczenie znajduje się w tym samym programie.

Frezowanie 2.5, 3, 4 i 5 - osiowe. Szeroki zakres cykli, dzięki którym przeprowadzisz wysokowydajną obróbkę zarówno prostych jak i skomplikowanych elementów krawędziowych oraz bryłowych.

Obróbka elementów w 2 lub 4-osiach. Dzięki zaawansowanym funkcjom, potrafi wycinać powierzchnie takie jak np. nieregularne stożki i powierzchnie o zmiennym pochyleniu.

WIĘCEJ INFORMACJI
verashape

VISI

Projektowanie i wytwarzanie form wtryskowych oraz narzędzi postępowych

Projektowanie form wtryskowych. System oparty o specyficzne dla tej branży zautomatyzowane czynności oraz dostęp do biblioteki elementów katalogowych dający konstruktorowi niezbędny zestaw narzędzi do całościowego zaprojektowania formy.

Przeznaczony do konstruowania pojedynczych tłoczników jak i przyrządów postępowych czy transferowych, wychodząc od analizy modelu, poprzez etap rozwijania i wyliczenia wykroju, dochodząc, aż do konstrukcji tłocznika i jego elementów.

Moduł opracowany do wykonywania detali form wtryskowych, tłoczników, wytłaczarek i narzędzi do wytłaczania. Posiada funkcje automatycznego rozpoznawania profili przeznaczonych do cięcia drutowego.

WIĘCEJ INFORMACJI
verashape

WORKPLAN

Dedykowany system do zarządzania produkcją ERP / MES

zarządzanie produkcją erp

Zarządzanie całą działalnością biznesową firmy, począwszy od tworzenia wyceny usługi, aż do wysłania zlecenia i wystawienia faktury klientowi.

zakupy i magazyn erp

Zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania całym procesem zakupowym. Obejmuje to wymagania dotyczące budżetu zakupów, zapytania ofertowe i zarządzanie zapasami, przyjmowanie PO oraz funkcje kontroli i kontroli fakturowania dostawcy.

zarządzanie jakością erp

Zintegrowany moduł zarządzania jakością, który pozwala spełnić wymagania norm ISO w zakresie ciągłego doskonalenia i identyfikowalności poprzez pomiary analizy i korekcje operacji.

WIĘCEJ INFORMACJI
verashape

RADAN

System do obróbki elementów blaszanych

radan radpunch

Oprogramowanie dedykowane dla wszystkich maszyn wykrawających i stworzony z myślą, aby zminimalizować czas pracy maszyny, poprzez optymalizację procesu obróbczego.

radan radbend

Wszechstronne rozwiązanie RADAN dla programowania pras krawędziowych. W pełni zintegrowany z RADAN 3D zapewnia także symulację 3D procesu gięcia na prasie.

radan radimport

Najnowsza technologia pozwalająca na zaawansowany nesting, czyli tworzenia rozkrojów (projektów nakładania) w RADAN. Moduł ten wyraźnie przyspiesza proces importu projektów 2D i nakładania ich na arkusze blach.

WIĘCEJ INFORMACJI
verashape

WORKNC

Rozwiązanie CAD CAM do obróbki form i matryc

worknc moduł auto 5

Automatyczne generowanie ścieżki narzędzia 5-osiowej na podstawie istniejących ścieżek 3-osiowych.

ncsimul moduł 5-osiowy

Moduł WORKNC 5-osi obejmuje wydajne, łatwe w użyciu programowanie oraz funkcje zapobiegania kolizjom.

WORKNC moduł robot

WORKNC integruje moduł Robot podczas symulacji ścieżki narzędzia i edycji umożliwiających sterowanie wszystkimi typami robotów.

WIĘCEJ INFORMACJI